Топлофикация София няма готовност за отоплителния сезон


„Топлофикация”-София няма готовност да започне отоплителния сезон според изпълнителният директор на дружеството Петко Милевски. Топлофикация вече е спряла топлоподаването в над 50 сгради, а две трети от около 14 000 топлофицирани сгради ги чака същото, ако абонатите в тях не започнат да си погасяват спешно просрочените сметки. Милевски настоява час по-скоро парламентът да гласува поправката за така наречения мълчалив отказ от услуга. Тя предвижда Топлофикация да може да спира парното във всяка сграда, където мнозинството от семействата имат повече от две неплатени сметки.

print

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *