Катуница – опит за анализ

Не мога да проумея по силата на каква логика деянията на един богат потисник “от ромски произход” станаха повод за желание да бъдат нападнати бедняшките цигански квартали.

Не проумявам също така защо се говори за безсилието на държавата. Тя изобщо не е безсилна, тя също е клан като Рашковия, но в по-едър мащаб.

Не мога да разбера хората от Катуница – отначало ревнаха като (наранени) лъвове, а после заблеяха като овце. Заблеяха за помощ към овчарите, същите овчари дето 20 години другаруваха с чакали като Кирил Рашков, защото са разбойници като него.

цялият коментар: http://sharkannht.blogspot.com/2011/09/blog-post.html

print

Остави коментар

  • Кратко,точно и много добре анализирано;-)

  • другата буза

    В блога е по-дълго и наистина е много хубаво написано. Трябва повече публичност на подобни анализи и въпреки, че много хора ще си затворят очите за тази истина, защото положението изглежда неовладяемо, още повече ще се поинтересуват за алтернативата…

  • По силата на желанието да си го изкараш на някого, който не може да отвърне. Другото са следствия.

  • по силата на това, Златко, че така е по-лесно.
    В съседната сродна тема писах по-подробно.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *